• Detail firmy

Iva Production Agency, s.r.o.

Základní popis

Jsme produkční a reklamní agentura, která nabízí agenturní zastoupení umělců, produkční činnost v oblasti pořádání společenských a kulturních akcí. Zajistíme outdoorové i indoorové programy, catering. Vydáváme firemní periodika - návrh a realizace.

Adresa

Velichovská 1701/9
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27223680
DIČ:  CZ27223680
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Produkce společenských a sportovních akcí.

Produkční agentura a vydavatelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 223 007 255
Mobil: +420 731 409 667
Mobil: +420 731 418 888
E-mail: agentura@ivaproduction.cz
WWW: www.ivaproduction.cz

Kontaktní osoba

Ivana Urválková - Jednatel

Další firmy v oboru

VZK - Kpt. Miroslav Kedršt

Nabízíme plavby a projížďky vyhlídkovou lodí. Zajišťujeme společenské akce na klíč. Plavby dle přání zákazníka s možností ohňostroje. Provozujeme výletní, nákladní, vlečné lodě a pontony. Veškerá plavidla jsou plně k dispozici k pronájmu.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.