• Detail firmy

Iva Arnicanová

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a účetní poradenství. Provádíme zpracování daňových přiznání.

Adresa

třída Přátelství 2367
397 01 Budějovické Předměstí

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18278167

Výrobky, činnosti

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a účetní poradenství. Provádíme zpracování daňových přiznání.

Kontaktní údaje

E-mail: arnicanova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Iva Arnicanová - Majitel

Mobil: +420 777 184 629
Další firmy v oboru

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.

Roman Vlasatý R - com

Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy. Našim zákazníkům nabízíme také zastupování na úřadech, jako je Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení či Zdravotní pojišťovna.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.