• Detail firmy

IUS FACTUM s.r.o.

Základní popis

IUS FACTUM s.r.o. se zabývá službami:Prodej s.r.o.,a.s.,likvidace s.r.o.,Založení a vznik společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) a učetními službami.

Adresa

Dvořákova 588/13
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28265386
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zakládání a likvidace společností

zakládání a prodej, likvidace - obchodní společnosti

Kontaktní údaje

E-mail: vovesna@iusfactum.com
WWW: www.iusfactum.com

Kontaktní osoba

ANDREA VOVESNÁ - Jednatel

Telefon: +420 776 183 083
Další firmy v oboru

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DIGAMMA Brno, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání, vedení daňové evidence, zpracování mezd, účetní audity a zpracování roční účetní uzávěrky. Poskytujeme odborné poradenství.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.