• Detail firmy

ITS Games Europe s.r.o.

Základní popis

Prodej a pronájem hracích automatů - sportovních simulátorů Silver Strike Bowling, PowerPutt Minigolf a Golden Tee Golf. Zábava do barů a restauračních zařízení. Výhradní distributor produktů americké firmy Incredible Technologies,Inc.

Adresa

Na lučinách 682
417 12 Proboštov

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28645120
DIČ:  CZ28645120

Výrobky, činnosti

Prodej a pronájem hracích automatů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@itsgames.cz
WWW: www.itsgames.eu

Kontaktní osoba

Filip Beneš - Jednatel

Mobil: +420 773 871 501
E-mail: info@itsgames.cz
Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.