• Detail firmy

ITMS plast s.r.o.

Základní popis

Výroba septiků, jímek (žump), pískových filtrů, vodoměrných šachet, šachet na vrtané studny, retenčních nádrží, bazénů, ČOV, nádrží na vodu.

Adresa

Jedov 9
675 71 Náměšť nad Oslavou

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02705630
DIČ:  CZ02705630
Rok založení:  2014
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Plasty

Výroba a distribuce, septiků, jímek, pískových filtrů, vodoměrných šachet, šachet na vrtané studny a dalších produktů z polypropylenu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@itms-plast.cz
WWW: www.itms-plast.cz

Kontaktní osoba

Petr Sklenář - Jednatel

Mobil: +420 603 888 560
E-mail: info@itms-plast.cz

Petr Tesař - Jednatel

Mobil: +420 775 338 383
E-mail: info@itms-plast.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.