• Detail firmy

ITERRA CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost ITERRA CZ s.r.o. se zabývá výrobou tvárnic ve třídě P2-400, určené pro výstavbu obvodových, nosných zdí a příček.

Adresa

Jezerní 6
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28742125

Výrobky, činnosti

Tvárnice.

Kontaktní údaje

E-mail: info@iterra.cz
WWW: www.iterra.cz/

Kontaktní osoba

Miroslav Kurucz - Jednatel

Mobil: +420 777 729 350

Genadii Kratkyi - Jednatel

Mobil: +420 604 561 794

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.