• Detail firmy

Iter group, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb komerční spisovny. Prodej destilátů a likérů. Dovoz vozidel z Evropské unie i na pohon CNG. http://cms.itergroup.webnode.cz/eshop-spokojenyplzenan/

Adresa

Bolevecká náves 26/16
323 00 Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29119669
DIČ:  CZ29119669

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb komerční spisovny.

Kontaktní údaje

E-mail: info@itergroup.cz
WWW: www.itergroup.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Aleš Zoubek - Jednatel

Telefon: 773 158 199
E-mail: info@itergroup.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OK PLZEŇ - Ing. Miroslav Suchý

Poskytování poradenství a zprostředkovatelských služeb v oblasti ekonomiky a obchodu. Specializace na poradenství v podnikání se zahraničními subjekty. Propojení technicko, obchodně ekonomických problémů v mezinárodním prostředí.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.