• Detail firmy

ITC INTERNATIONAL TEFL CERTIFICATE s.r.o.

Základní popis

ITC je moderní a dynamická společnost s dlouholetou tradicí a profesionálním organizačním zázemím. Posláním ITC je poskytování kvalitní a efektivní jazykové výuky a školení v různých profesních oblastech.

Adresa

Kaprova 40/12
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25614916
DIČ:  CZ25614916
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Metodický kurz - TEFL

- metodický kurz ja vyučovat anglický jazyk, ukončený certifikátem akreditovaným MŠMT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 817 530
Mobil: +420 603 333 953
Fax: +420 224 817 530
E-mail: kurzy@itc-training.com
WWW: www.itc-training.com

Kontaktní osoba

Ing. Iva Brožová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.

FM Institute, s.r.o.

Nabízíme rekvalifikační a jiné vzdělávací kurzy z oblasti Facility managementu a správy majetku. Kurzy pořádáme jako veřejné i na zakázku pro jednotlivce nebo firemní skupiny, jsme schopni upravit i některé kurzy dle požadavku a zaměření Vaší firmy. Odborným garantem vzdělávacích programů je IFMA CZ.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.