• Detail firmy

ITALCOMMA MORAVIA s.r.o.

Základní popis

Dřevoobráběcí stroje,skloobráběcí stroje,stroje na obrábění plastů a kompozitů

Adresa

Arbesova 820
337 01 Plzeňské Předměstí

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01544144

Výrobky, činnosti

Stroje

Kontaktní údaje

Telefon: 377 226 628
WWW: www.italcomma.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hokr - Jednatel

Mobil: 736 626 002
Další firmy v oboru

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

JERRY JAR s.r.o.

Vyrábíme univerzální rotační sušárny o výkonu 400 až 1 200 kg úsušku za hodinu. Sušárny dodáváme buď samostatně nebo jako investiční celek (včetně lisů). Zařízení jsme schopni dodat jako investiční celek včetně strojů vyrábějící pelety a brikety. Sušárny se používají k sušení pilin. Lze je upravit i k sušení rašeliny, písků, zelené hmoty apod.

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.