• Detail firmy

ITAL MARMI, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme italský mramor a žulu pro použití na obklady i dlažby. Nabízíme zakázkovou výrobu schodů, parapetů, kuchyňských desek a dalších produktů.

Adresa

Hraniční 454
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27915671

Výrobky, činnosti

Mramorové dlažby a obklady

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 602 624
E-mail: italmarmi.cz@gmail.com
WWW: www.italmarmi.cz

Kontaktní osoba

Girolamo D´Agostino - Majitel

Mobil: +420 721 487 039

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.