• Detail firmy

IT Trade, a.s

Základní popis

Distribuce datových médií. Prodej USB klíčů, datových karet a spotřebního materiálu. Zajišťování dodávek do obchodních řetězců.

Adresa

Štěrboholská 184/28
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27390411
  • Služby

Výrobky, činnosti

Distribuce datových médií

Prodej USB klíčů, datových karet a spotřebního materiálu. Zajišťování dodávek do obchodních řetězců.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 253 253
Fax: +420 274 012 741
E-mail: sales@ittrade.cz
WWW: www.ittrade.cz

Kontaktní osoba

Karel Fiala - Předseda představenstva

Mobil: +420 777 755 856

Ing. Milan Kouba

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.