• Detail firmy

IT Park, s.r.o.

Základní popis

Vývoj software a online aplikací na zakázku. Provozování vlastních online služeb - TaskManager (oblast správy času a task managementu), Advagen (advokátní agenda) a Securino (zabezpečené zálohování dat).

Adresa

Konradova 2203/8
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28276761

Výrobky, činnosti

Vývoj softwaru na zakázku

Vývoj SW na zakázku v oblasti project managementu a task managementu. Optimalizace interních firemních procesů. Outsorcing.

Kontaktní údaje

E-mail: info@itpark.cz
WWW: www.itpark.cz

Kontaktní osoba

Roman Stanec - Jednatel

Telefon: 608 712 546
E-mail: info@itpark.cz
Další firmy v oboru

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.