• Detail firmy

IT business, s.r.o

Základní popis

Kompletní dodávky informačních technologií. Poskytování připojení k internetu. Servis a prodej výpočetní techniky. Poskytování poradenství.

Adresa

Jiráskova 600
295 01 Mnichovo Hradiště

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27449688

Výrobky, činnosti

Kompletní dodávky informačních technologií. Poskyt

Kompletní dodávky informačních technologií. Poskytování připojení k internetu. Servis a prodej výpočetní techniky. Poskytování poradenství.

Kontaktní údaje

Mobil: 608 964 464
Mobil: 603 238 810
E-mail: info@itbusiness.cz
WWW: www.itbusiness.cz

Kontaktní osoba

Michal Jirouš - Jednatel

Mobil: 603 238 810

Vladimír Vodvářka - Jednatel

Jakub Rulec - Jednatel

Další firmy v oboru

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.