• Detail firmy

Isponex Plus

Základní popis

Firma specializující se na prodej hraček zn.Wader,Trefl a další. plastové hračky,puzzle,hry,karty,baby program,hračky na písek,stavebnice,kostky,míchačky,hračky do vody,traktory,nakladače,domíchavače,sklopky,popeláři,lopaty na sníh,domečky,farmy

Adresa

Za zámečkem
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28955978
DIČ:  cz28955978
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

plastové hračky,puzzle,hry,karty,baby program,

,stavebnice,kostky,míchačky,hračky do vody,traktory,nakladače,domíchavače,sklopky,popeláři,lopaty na sníh,domečky,farmy

Kontaktní údaje

E-mail: dankova@isponex.cz
WWW: hrackyahry.com

Kontaktní osoba

Jaromír Slezák - Jednatel

Další firmy v oboru

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.