• Detail firmy

ISOMA, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompozity pro elektrickou a tepelnou izolaci. Sklolamináty, slídové mat., kluzné a speciální kompozity. Vyrábíme desky, trubky, tyče, profily. Delmat, Durapol, Vetronit, Ferrozell, Samicanit, Pamitherm, Glastherm, Miglasil. Pájecí rámy, SMT.

Adresa

Magistrů 1275/13
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27232565

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompozity pro elektrickou a tepelnou izol

Nabízíme kompozity pro elektrickou a tepelnou izolaci. Sklolamináty, slídové mat., kluzné a speciální kompozity. Vyrábíme desky, trubky, tyče, profily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 094 241
E-mail: isoma@isoma.cz
WWW: www.isoma.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kopka - Jednatel

Mobil: +420 602 246 920
Další firmy v oboru

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

Ing. Jan Vandrovec

Naše firma se zabývá aplikací energeticky vysoce účinných stříkaných izolací z polyuretanu.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.