• Detail firmy

ISO CZ, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytující komplexní stavební práce, zednické i betonářské a zemní práce. Dále výrobou, dodávkou a montáží vitráží z barevného skla.

Adresa

Bělá 1031
739 91 Jablunkov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25856073
DIČ:  CZ25856073
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

- komplexní stavební práce a zemní práce. Zednické a betonářské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 358 115
Mobil: +420 602 705 654
Fax: +420 558 358 115
E-mail: isocz@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marian Kozera - Jednatel

Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.