• Detail firmy

ISKOMO, spol. s r.o.

Základní popis

Naše společnost se zabývá rekonstrukcemi, malováním, pokládkou podlah, zhotovení sádrokartonu, obkladů, rozvody elektřiny, vody a plynu, a další.

Adresa

Bubenská 1536/43
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26488922
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví a řemesla

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 716 374
E-mail: iskomosro@gmail.com
WWW: www.iskomo.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Filip Grufík

Mobil: +420 722 716 375
E-mail: iskomosro@gmail.com
Další firmy v oboru

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.