• Detail firmy

IS HANKA s.r.o.

Základní popis

Vodoinstalační práce Stavební práce

Adresa

Velvarská 1649/13
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29010489

Výrobky, činnosti

Vodoinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: ishanka@email.cz
WWW: www.ishanka.net

Kontaktní osoba

Lukáš Hanka - Majitel

Telefon: +420 777 100 342

Pobočky

Otakar HANKA
Velvarská 1650/11
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!