• Detail firmy

Irena Vávrová - zahradnictví U Vávrů

Základní popis

Zakládání, rekonstrukce a údržby zahrad. Komplexní péče o zeleň. Prodej okrasných dřevin. Nabídka zahradní keramiky, substrátů a hnojiv.

Adresa

Masarykova 15
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48596922
  • Služby

Výrobky, činnosti

rekonstrukce a údržby zahrad

Zakládání, rekonstrukce a údržby zahrad. Komplexní péče o zeleň. Prodej okrasných dřevin. Nabídka zahradní keramiky, substrátů a hnojiv.

Kontaktní údaje

Telefon: 494 531 606
Mobil: 60 282 860
E-mail: info@zahradark.cz
WWW: www.zahradark.cz

Kontaktní osoba

Irena Vávrová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Nabízíme kompletní služby zahradnictví. Prodáváme řezané a pokojové květiny, zeleninu, bylinky a ovoce. Zajišťujeme vazbu kytic ke všem příležitostem. Specializujeme se na aranžmá interiérů.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.