• Detail firmy

Irena Mužíková

Základní popis

Nabízíme zakázkovou výrobu oblečení pro sport a volný čas včetně termoprádla, cyklistického oblečení a doplňků, oblečení pro sportovní týmy a oblečení

Adresa

Kneslova 28/18
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75829665

Výrobky, činnosti

Termoprádlo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 731 142 110
E-mail: muzikova@mwear.cz
WWW: www.mwear.cz

Kontaktní osoba

Irena Mužíková - Majitel

Další firmy v oboru

Dagmar Hanušová - Čistírna peří

Provozujeme čistírnu peří a zabýváme se šitím prošívaných dek, přikrývek a polštářů. Poskytujeme i doplňkové krejčovské služby, jako je např. šití záclon či výměna zipů. Díky bohatým zkušenostem v oboru nabízíme profesionální služby v nejvyšší kvalitě. Za téměř 25 let podnikání jsme získali řadu spokojených zákazníků. Naše služby neustále inovujeme a vylepšujeme. Přesvědčte se sami.

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.