• Detail firmy

Irena Fleišmanová Tomášová

Základní popis

Firma Tomášová Semily provádí širokou škálu výškových prací, úklidových, technických a řemeslných služeb, ale i demoliční činnost.

Adresa

Benešov u Semil 264
512 06 Benešov u Semil

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76027783

Kontaktní údaje

E-mail: tomasova.semily@seznam.cz
WWW: www.tomasova-semily.cz

Kontaktní osoba

Irena Fleišmanová Tomášová - Jednatel

Mobil: +420 736 779 621
Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.