• Detail firmy

IRC Trade, spol. s r.o.

Základní popis

Vedení účetnictví a daňové evidence pro malé a střední podnikatele a firmy. pracování podkladů pro daňová přiznání, mzdový servis a další.

Adresa

Bryksova 818/48
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25753231

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 273 130 586
Mobil: +420 602 945 577
E-mail: info@irctrade.cz
WWW: www.irctrade.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Plzáková - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Richard Schuh

Naše rodinná firma, jako jedna z prvních akreditovaných daňových kanceláří v ČR, zajišťuje vedení účetnictví jednoduchého i podvojného, vedení mzdové agendy a daňové poradenství. Připravíme a vypracujeme daňová přiznání, zajistíme odklad podání daňových přiznání, poskytneme veškeré daňové a účetní konzultace. Součástí nabízených služeb je rovněž zastupování klientů v daňových záležitostech.

C.S.I. Logistics s.r.o.

Zaměřujeme se na interim management, logistické projekty od návrhu až po realizaci, nastavení procesů skladu, logistická školení, vedení účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalšího.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady