• Detail firmy

IRBOS, s.r.o.

Základní popis

Nabídka stavebních prací se zaměřením na regenerace panelových domů, přípravu a realizaci staveb, poradenství, stavebního dozoru a projekční činnosti.

Adresa

Čestice 115
517 41 Čestice

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25933094

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Myšák - Jednatel

Radek Myško

Mobil: +420 777 243 654
E-mail: www.irbos.cz
Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění