• Detail firmy

ipřívěsy

Základní popis

Prodej a půjčovna přívěsných vozíků Česká Třebová. Zabýváme se prodejem jednoosých a dvouosých přívěsných vozíků firmy BORO a WIOLA. Firma WIOLA vznikla v roce 1995 a je významným výrobcem kvalitních přívěsů známá po celé Evropě.

Adresa

Lesní 1434
560 02 Česká Třebová

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88210341
DIČ:  CZ7407263677
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

Přívěsy dvouosé nebržděné do 750 kg

- přívěsy za osobní automobily, velký výběr vysoce kvalitních přívěsných vozíků za nejlepší ceny. Postačuje řidičské oprávnění skupiny B.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 678 678
E-mail: iprivesy@email.cz
WWW: www.iprivesy.cz
E-shop: www.iprivesy.abc-eshop.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Matěna - Jednatel

Další firmy v oboru

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.

Creona s.r.o.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení osobního nebo dodávkového automobilu. Působíme ve městech Pardubice, Hradec Králové a Olomouci.