• Detail firmy

IPP-Ing. Petr Pelouch

Základní popis

IPP - ing. Petr Pelouch IPP je soukromá firma se sídlem v Hradci Králové, která provádí velmi široké spektrum prací v oboru stavebnictví, počínaje projektem a konče zkolaudovanou stavbou, od rodinných a bytových domů až po obchodní centra.

Adresa

Rokytanského 74/2
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40769518

Výrobky, činnosti

Veškeré stavební prace až po kolaudaci

Provádíme široké spektrum prací v oboru stavebnictví,počínaje projektem a konče zkolaudovanou stavbou,od rodinných-bytových domů až po obchodní centra

Kontaktní údaje

E-mail: info@ippstav.cz
WWW: www.ippstav.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Pelouch - Majitel

Telefon: +420 603 447 181
E-mail: info@ippstav.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.