• Detail firmy

IPM stars, s.r.o.

Základní popis

projektová činnost ve výstavbě provádění staveb, jejich změn a odstraňování ubytovací služby + školení i semináře - teambulding

Adresa

Botanická 253
362 63 Dalovice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27222420

Výrobky, činnosti

ubytovací služby + školení i semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 332 946
Fax: +420 353 826 527
Fax: +420 353 332 944
E-mail: info@novehamry.info
E-mail: info@ipmstars.cz
WWW: www.novehamry.info
WWW: www.ipmstars.cz

Kontaktní osoba

René Piller - Majitel

Lucie Modranszká - Jednatel

Mobil: +420 725 121 601
E-mail: info@novehamry.info
Další firmy v oboru

Projekce CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekční práce staveb, inženýrskou činnost a na všechny etapy spojené s realizací projektu. Dále nabízíme technický a autorský dozor na stavbě, statickou i rozpočtovou činnost. Práci vykonáváme včas, precizně a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.