• Detail firmy

IPM - EG, spol. s r.o.

Základní popis

Dovážíme regulátory tlaku plynu Mesura a plastové skříňky Seifel vhodné pro rozvody plynu i elektriky. Zajišťujeme distribuci a servis regulátorů i přes pobočky po celé ČR i kompletní domovní přípojky pro montáž plynoměru včetně ventilů.

Adresa

Bratislavská 406/4 (areál firmy Gama ocel)
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26292203

Výrobky, činnosti

Prodáváme rotační a turbínové plynoměry .

Prodej měřicí a regulační techniky.

Kontaktní osoba

Ivo Ing. Ondráček - Jednatel

Telefon: 518 344 075
Telefon: 518 344 077
E-mail: ipmeg@seznam.cz
WWW: www.ipm-eg.cz
Další firmy v oboru

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.