• Detail firmy

iO System, s.r.o.

Základní popis

Nabídka projektování v energetice, měření a regulace. Projektování elektrických zařízení v sítích nn, vn, vvn dále pak programování řídících systémů kogeneračních jednotek a agregátů. Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů.

Adresa

U Vozovny 6141/8
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28659147

Výrobky, činnosti

Projektování elektrických zařízení

Kontaktní údaje

WWW: www.io-system.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Cozl - Jednatel

Mobil: +420 775 553 323
E-mail: cozl@io-system.cz

Marek Czernik - Jednatel

Mobil: +420 775 553 324
E-mail: czernik@io-system.cz

Luděk Holotík - Jednatel

Mobil: +420 602 750 206
E-mail: holotik@io-system.cz
Další firmy v oboru

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.

TAURID Ostrava s.r.o.

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti řízení výrobních procesů, které zajišťujeme pro zákazníky po celém světě. Služby poskytujeme komplexně, od projekční činnosti, přes vývoj softwarových modulů, dodávky a výrobu, až po záruční i pozáruční servis.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.