• Detail firmy

iO System, s.r.o.

Základní popis

Nabídka projektování v energetice, měření a regulace. Projektování elektrických zařízení v sítích nn, vn, vvn dále pak programování řídících systémů kogeneračních jednotek a agregátů. Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů.

Adresa

U Vozovny 6141/8
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28659147

Výrobky, činnosti

Projektování elektrických zařízení

Kontaktní údaje

WWW: www.io-system.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Cozl - Jednatel

Mobil: +420 775 553 323
E-mail: cozl@io-system.cz

Marek Czernik - Jednatel

Mobil: +420 775 553 324
E-mail: czernik@io-system.cz

Luděk Holotík - Jednatel

Mobil: +420 602 750 206
E-mail: holotik@io-system.cz
Další firmy v oboru

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

Ing. Světlana Kravčenková

Specializujeme se na provádění energetických auditů. Zajišťujeme zpracování energetických průkazů a vydání energetických štítků.

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.