• Detail firmy

Inženýrská Investiční s.r.o.

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti přípravy inženýrských sítí a komunikací či zajištění stavebního povolení a přípravu podkladů ke kolaudaci.

Adresa

Samostatnost 1181
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27701573
DIČ:  CZ27701573

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti přípravy inženýrských sítí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 331 648
E-mail: m.polackova@iispol.cz
WWW: www.iispol.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kučera - Jednatel

Mobil: +420 608 831 171
E-mail: t.kucera@iispol.cz
Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

OK PLZEŇ - Ing. Miroslav Suchý

Poskytování poradenství a zprostředkovatelských služeb v oblasti ekonomiky a obchodu. Specializace na poradenství v podnikání se zahraničními subjekty. Propojení technicko, obchodně ekonomických problémů v mezinárodním prostředí.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".