• Detail firmy

Inženýrská Investiční s.r.o.

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti přípravy inženýrských sítí a komunikací či zajištění stavebního povolení a přípravu podkladů ke kolaudaci.

Adresa

Samostatnost 1181
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27701573
DIČ:  CZ27701573

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti přípravy inženýrských sítí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 331 648
E-mail: m.polackova@iispol.cz
WWW: www.iispol.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kučera - Jednatel

Mobil: +420 608 831 171
E-mail: t.kucera@iispol.cz
Další firmy v oboru

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.