• Detail firmy

INVESTINŽENÝRING a.s.

Základní popis

Firma INVESTINŽENÝRING a.s. je soukromou společností působící ve stavebnictví. Naše prováděné činnosti: inženýrská, projektová, dodavatelská, poradenská a realitní. Společnost je na trhu více než 18 let a je držitelem Certifikátu ČSN EN ISO 9001.

Adresa

Kapucínské náměstí 5
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60742470
DIČ:  CZ60742470

Výrobky, činnosti

Inženýrská činnost

technický dozor investora (TDI), výkon supervision – controlling (supervisior), koordinátor BOZP.

Kontaktní údaje

E-mail: stercl@inving.cz
WWW: www.inving.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Štercl - Předseda představenstva

Telefon: +420 542 218 231
E-mail: stercl@inving.cz
Další firmy v oboru

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.