• Detail firmy

INTSPOL GROUP, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme novostavby, hrubé stavby, omítky, podlahy a sádrokartony. Provádíme rekonstrukce bytů i bytových jader či zednické a obkladačské práce.

Adresa

Obecnická č.p. 364
261 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27135624

Výrobky, činnosti

Realizujeme novostavby, hrubé stavby, omítky.

Realizujeme novostavby, hrubé stavby, omítky, podlahy a sádrokartony. Provádíme rekonstrukce bytů i bytových jader či zednické a obkladačské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 632 482
E-mail: info@intspol.cz
WWW: www.intspol.cz

Kontaktní osoba

Milan Rampa - Jednatel

Mobil: 603 871 370

Josef Šíd

Další firmy v oboru

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.