• Detail firmy

Intrum Justitia, s.r.o.

Základní popis

Společnost podniká v oblasti komplexního řízení pohledávek spotřebních i komerčních.

Adresa

Prosecká 851/64
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25083236
DIČ:  CZ25083236
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- mimosoudní a soudní vymáhání pohledávek, nákup a prodej pohledávek, exekuce, upomínkový servis, monitoring firem, inkasní razítka, kreditní informace, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 277 003 700
Fax: +420 283 880 902
E-mail: contact@intrum.cz
WWW: www.intrum.cz

Kontaktní osoba

Per Victor Christofferson - Jednatel

JOHAN BRODIN - Jednatel

Pavlína Baitlerová

Telefon: +420 277 003 740
E-mail: p.baitlerova@intrum.cz

KAROL JURÁK - Jednatel

ROMAN KOUBA - Jednatel

JIŘÍ JAREŠ - Prokurista

Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.