• Detail firmy

Intros Reno, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme plastová okna, dveře OKNOPLAST GROUP dále eurookna. Nabízíme sítě, žaluzie, parapety a plastové lamelové dveře, sekční garážová vrata a zasklení lodžií.

Adresa

Žerotínovo nám. 166/19
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25393324

Výrobky, činnosti

Dodáváme plastová okna, dveře

Dodáváme plastová okna, dveře OKNOPLAST GROUP dále eurookna. Nabízíme sítě, žaluzie, parapety a plastové lamelové dveře, sekční garážová vrata

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 216 060
Telefon: +420 581 701 326
E-mail: info@okna-prerov.cz
E-mail: intros@introsreno.cz
WWW: www.okna-prerov.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jurča - Prokurista

Mobil: +420 777 041 707
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.