• Detail firmy

INTRONIX, spol. s r.o.

Základní popis

Vývoj a výroba jednoúčelových elektronických přístrojů pro měření a regulaci s užším zaměřením na přesné měření ve strojírenství. Systémy využívají nejmodernější obvodové techniky. Vysoká flexibilita našich produktů umožňuje jejich nasazení i v nestandardních aplikacích a jejich snadné přizpůsobení podle požadavků zákazníka. Kompletní výrobní program naší společnosti si lze prohlídnout na www.

Adresa

Jana Masaryka 257/26
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62577981
DIČ:  CZ62577981
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  12
Roční obrat:  5000000
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kontrolní pracoviště pro strojírenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 516 023
E-mail: mirek@intronix.cz
E-mail: michal@intronix.cz
WWW: www.intronix.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Růžička - Jednatel

Ing. MICHAL DITRICH - Jednatel

Ing. TOMÁŠ RŮŽIČKA - Jednatel

Další firmy v oboru

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.