• Detail firmy

INTREO DESIGN s.r.o.

Základní popis

Výroba nábytku do zdravotnictví, kanceláří, kuchyní, jsme schopni nabídnout kompletní řešení pro komerční i nekomerční interiéry..

Adresa

Chudenická 1059/30
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01641697

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Výroba nábytku do zdravotnictví, kanceláří, kuchyní, jsme schopni nabídnout kompletní řešení pro komerční i nekomerční interiéry. Do naší nabídky patří psací stoly, kuchyňské linky, vestavné skříně a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 051 381
E-mail: info@intreodesign.cz
WWW: www.intreo.cz

Kontaktní osoba

KAREL ŘÍHA - Jednatel

Mobil: +420 607 051 380

Pobočky

INTREO, s.r.o.
Lesnická 157
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!