• Detail firmy

INTEXPO

Základní popis

Full servis pro každou výstavu či veletrh. Od návrhu stánku až po kompletní realizaci na klíč. Stavba stánků ze systémů OCTANORM, ALUR, Syma. Pro náročnější zákazníky jsou připraveny atypické řešení expozic. Nabízíme řezanou i tištěnou grafiku.

Adresa

Za školkou 375
190 15 Praha 9 - Satalice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15895190

Výrobky, činnosti

Kongresové, konferenční a výstavní služby.

Návrhy výstavních expozic

Kontaktní osoba

Antonín Dvořák - Majitel

Mobil: 602 293 782
Mobil: 776 198 311
E-mail: dvorak.milan@intexpo.cz
WWW: www.intexpo.cz

Milan Dvořák

Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.