• Detail firmy

INTEV V & V s.r.o.

Základní popis

Výroba dortu na objednávku, dětské, slavnostní, svatební dorty, vánoční pečivo, mini-dezerty, svatební koláčky, dortové korpusy.

Adresa

Vrapická 19
272 03 Vrapice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24803456
DIČ:  CZ24803456

Výrobky, činnosti

Cukrářská výroba.

Kontaktní údaje

E-mail: shvvcz@yahoo.com
WWW: www.medowik.eu

Kontaktní osoba

Vadym Shymanskyy - Jednatel

Mobil: +420 602 945 647
E-mail: shvvcz@yahoo.com
Další firmy v oboru

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.

Klára Hanžlíková

Nabízíme poctivě ručně vyrobené dorty - slané, sladké i svatební, zákusky, dezerty, chlebíčky, kanapky, obložené mísy čí vánoční cukroví. Zajišťujeme catering pro soukromé i firemní akce, svatby či různé slavnosti.