• Detail firmy

INTERTECH PLUS s.r.o.

Základní popis

Dodávky a realizace výrobků z recyklované pryže. Jedná se o materiály z kaučukové směsi na bázi gumového granulátu a materiály ze 100% recyklované pryže. Tyto výrobky jsou ryze českého původu a jsou atestovány hlavním hygienikem České republiky.

Adresa

Blanenská 355
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25597612
DIČ:  CZ25597612
Rok založení:  1996
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Výrobky z recyklované pryže

Naší hlavní činností je výroba z recyklované pryže. Díky vysoké kvalitě výrobků a jejich nezávadnosti dodáváme výrobky z pryže z 90 % do zahraničí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 642 170
E-mail: jan.nedoma@intertechplus.cz
WWW: www.intertechplus.cz

Kontaktní osoba

Jan Nedoma

Další firmy v oboru

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.