• Detail firmy

InterService CZ, v.o.s.

Základní popis

Prodej a servis výpočetní techniky, registračních pokladen a ekonomického softwaru.

Adresa

Kostnická 283
384 21 Husinec

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25198921

Výrobky, činnosti

Tiskárny a ostatní periferie

Kontaktní údaje

E-mail: kistanov@interservice.cz
WWW: www.interservice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eduard Kistanov - Jednatel

Mobil: +420 603 163 302

Mgr. Jana Sidunová - Jednatel

Mobil: +420 737 345 764
Další firmy v oboru

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.