• Detail firmy

Interprojekta, spol. s r.o.

Základní popis

projektovou činností, tvorbou návrhů, vývojem, výrobou a vlastní montáží stavebních prvků architektury a vybavení pro interiéry a venkovní prostory. V kombinaci materiálů ušlechtilé oceli NEREZ - SKLO a dalších přírodních materiálů vytváříme jedinečn

Adresa

Křížovnická 3564/31
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63481677

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

projektovou činností, tvorbou návrhů, vývojem, výrobou a vlastní montáží stavebních prvků architektury a vybavení pro interiéry a venkovní prostory. V

Kontaktní údaje

E-mail: info@interprojekta.cz

Kontaktní osoba

Michael Ing.Vrbice - Jednatel

Mobil: +420 602 456 919
E-mail: info@interprojekta.cz
WWW: www.interprojekta.cz/

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.