• Detail firmy

Interprojekta, spol. s r.o.

Základní popis

projektovou činností, tvorbou návrhů, vývojem, výrobou a vlastní montáží stavebních prvků architektury a vybavení pro interiéry a venkovní prostory. V kombinaci materiálů ušlechtilé oceli NEREZ - SKLO a dalších přírodních materiálů vytváříme jedinečn

Adresa

Křížovnická 3564/31
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63481677

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

projektovou činností, tvorbou návrhů, vývojem, výrobou a vlastní montáží stavebních prvků architektury a vybavení pro interiéry a venkovní prostory. V

Kontaktní údaje

E-mail: info@interprojekta.cz

Kontaktní osoba

Michael Ing.Vrbice - Jednatel

Mobil: +420 602 456 919
E-mail: info@interprojekta.cz
WWW: www.interprojekta.cz/

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

SOKOLA Group s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku. Vyrábíme vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek a mnoho dalšího. Zajišťujeme zakázkové práce pro nábytkářský průmysl.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.