• Detail firmy

interNETmania s.r.o.

Základní popis

Náplně do tiskáren,kopírek a faxů...

Adresa

Petřkovická 251
725 28 Ostrava - Lhotka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28615484

Výrobky, činnosti

Náplně do tiskáren

Kontaktní údaje

E-mail: info@tonermania.cz
WWW: www.tonermania.cz

Kontaktní osoba

Roman Novotný - Jednatel

Telefon: +420 599 999 919
Mobil: +420 776 612 007

Radomír Onger - Jednatel

Další firmy v oboru

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.