• Detail firmy

international investment estates, LLC

Základní popis

realitní investiční společnost zajištující podporu zahraničním podnikatelským subjektům vstupujícím na Americký trh, především do populárních regionů Indiana, Florida, Los Angeles a New York

Adresa

Slámova 679
583 01 Chotěboř

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45906572

Výrobky, činnosti

Reality

realitní investiční společnost zajištující podporu zahraničním podnikatelským subjektům vstupujícím na Americký trh, především do populárních region

Kontaktní údaje

E-mail: info@nemovitostivusa.cz
WWW: www.nemovitostivusa.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Šafránková - Jednatel

Telefon: +14 848 217 116
E-mail: info@nemovitostivusa.cz

Thomas Smid

Mobil: 724 601 020
E-mail: info@nemovitostivusa.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.