• Detail firmy

INTERNATIONAL EXPRESS s.r.o.

Základní popis

Expresní dodávková autodoprava, plachtové vozy 8euro palet, specializace celá EU, vstřícná cena a rychlost přepravy jsou naší silnou stránkou.

Adresa

Vídeňská 538/91
639 00 Brno - Štýřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01495836
DIČ:  CZ01495836

Výrobky, činnosti

Expresní dodávková autodoprava

Plachtové vozy 8euro palet, specializace celá EU, vstřícná cena a rychlost přepravy jsou naši silnou stránkou.

Kontaktní údaje

E-mail: autodoprava.paar@gmail.com
WWW: exprespreprava.cz

Kontaktní osoba

Petr Paar - Jednatel

Mobil: +420 608 911 009
E-mail: autodoprava.paar@gmail.com

Michaela Paar - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.