• Detail firmy

INTERMEN s.r.o.

Základní popis

Naše firma nabízí venkovní hliníkové parapety, vnitřní PVC parapety, ochrannou chemii FENOPLAST, který je německým specialistou v péči o plastová okna i dveře. Dále Vám můžeme nabídnout WPC terasové desky a úsporné LED lampy.

Adresa

Chmelnická 455
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26951452
DIČ:  CZ26951452

Výrobky, činnosti

Venkovní hliníkové parapety.

Kontaktní údaje

E-mail: info@intermen.cz
WWW: www.parapet-shop.cz

Kontaktní osoba

Pavel Řičánek - Majitel

Telefon: +420 777 333 012
E-mail: info@intermen.cz
Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.