• Detail firmy

Interma, akciová společnost

Základní popis

Projektování a realizace v oblasti bytové výstavby a prodej dokončených domů. Interma, akciová společnost Liberec si dlouhodobě udržuje pozici mezi významnými developery i realizačními firmami v oblasti bytové výstavby regionu.

Adresa

Masarykova 522/12
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63145057

Výrobky, činnosti

Projektování a realizace v oblasti bytové výstavby

Kontaktní údaje

Telefon: 485 221 216
Telefon: 485 221 111
Mobil: 604 227 924
E-mail: interma@interma.cz
WWW: www.interma.cz

Kontaktní osoba

Ing. Slavomír Moleš - Ředitel

Jan Plocek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.