• Detail firmy

Interma, akciová společnost

Základní popis

Projektování a realizace v oblasti bytové výstavby a prodej dokončených domů. Interma, akciová společnost Liberec si dlouhodobě udržuje pozici mezi významnými developery i realizačními firmami v oblasti bytové výstavby regionu.

Adresa

Masarykova 522/12
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63145057

Výrobky, činnosti

Projektování a realizace v oblasti bytové výstavby

Kontaktní údaje

Telefon: 485 221 111
Telefon: 485 221 216
Mobil: 604 227 924
E-mail: interma@interma.cz
WWW: www.interma.cz

Kontaktní osoba

Ing. Slavomír Moleš - Ředitel

Jan Plocek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.