• Detail firmy

Interiery Vogltanz s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na prodej dřevěných, celoskleněných, kovových a lakovaných dveří. Nabízíme zárubně, kliky, pouzdra, schody, zábradlí a terasy.

Adresa

Guldenerova 1258/23
326 00 Plzeň 26

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28002172

Výrobky, činnosti

Dveře, schody, kliky, terasy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 243 434
E-mail: obchod@vogltanz.cz
E-mail: dvereaparkety@vogltanz.cz
WWW: www.dvere-kliky-podlahy.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Vogltanz - Jednatel

Mobil: +420 774 158 900
Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.