• Detail firmy

Interier Mikeš

Základní popis

Nabízíme montáž, prodej a rekonstrukce podlah, včetně vyrovnání podkladu stěrkami a osb deskami. Podlahy: plovoucí laminátové, dřevěné, korkové, pvc a koberce. Pokládka a lepení podlahových krytin. Zaměření a kalkulace zdarma.

Adresa

Vavřinec-Suchdol 14
679 13 Vavřinec

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47880031

Výrobky, činnosti

Nabízíme montáž, prodej a rekonstrukce podlah

Podlahy: plovoucí laminátové, dřevěné, korkové, pvc a koberce. Pokládka a lepení podlahových krytin.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 435 480
E-mail: milan@interiermikes.com
WWW: www.interiermikes.com

Kontaktní osoba

Milan Mikeš - Majitel

Mobil: +420 737 420 064
Další firmy v oboru

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

DIAMANT AK s.r.o.

Předmětem naší činností je zakázková výroba rohoží a čistících zón v rozměrech dle požadavků zákazníka. Nabízíme vstupní rohože hliníkové, z pryže, textilní, textilní rohože CORAL od společnosti FORBO, s logem, rámy a lemovky, doplňky k rohožím. Po dohodě provádíme montáže. Nabízené hliníkové čistící zóny splňují vysoké estetické a funkční nároky. Jsme tu pro Vás.