• Detail firmy

INTERIER DESING ŠKOLA INTERMEZZO s.r.o.

Základní popis

Interiéry - návrhy, realizace provádí - design a realizace interiérů (domy, byty, kanceláře, restaurace, hotely, ...)

Adresa

Vítkova 439/21
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24846554

Výrobky, činnosti

Návrhy interiéru

Kontaktní údaje

WWW: www.intermezzo.cz
WWW: www.interierdesignskola.cz

Kontaktní osoba

Jana Hradecká - Jednatel

Mobil: +420 775 274 693

Barbora Švecová

Mobil: +420 605 234 524
Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!