• Detail firmy

INTERDEKO GROUP, s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba interiérů na klíč: restaurace, hotely, kanceláře, komerční interiéry, vybavení obchodů, shop-concept - obchodní centra dle nových trendů. Dále realizujeme rekonstrukce budov ve všech stupních projektové dokumentace

Adresa

Pavla Švandy ze Semčic 495/12
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64941141

Výrobky, činnosti

Interiéry na klíč

Zakázková výroba interiérů na klíč: restaurace, hotely, kanceláře, komerční interiéry, vybavení obchodů, shop-concept - obchodní centra

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 321 078
Fax: +420 235 524 027
E-mail: info@hausin.cz
WWW: www.hausin.cz

Kontaktní osoba

Petr Šíp - Majitel

Další firmy v oboru

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.