• Detail firmy

Intercom Eu, s.r.o

Základní popis

Mezinárodní kamionová doprava, sběrná služba, logistika, skladování a celní služby.

Adresa

Petříkov 113
251 69 Petříkov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25781090

Výrobky, činnosti

Mezinárodní kamionová doprava, sběrná služba, logi

Mezinárodní kamionová doprava, sběrná služba, logistika, skladování a celní služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 665 721
E-mail: info@intercomeu.cz
WWW: www.intercomeu.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Medo - Jednatel

Mobil: +420 602 304 386
Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.